Επιτυχόντες 2011

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2011
ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 19544 ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 17512 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17297 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 16900 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΦΡΑΣΕΡΙ ΒΑΣΩ 16567 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΜΠΕΡΚΑΝ ΜΑΤΙΛΝΤΑ 16561 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΝΤΡΑΓΚΟΤΙ ΓΚΡΕΤΑ 16520 ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π ΑΘΗΝΑ
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 15981 ΓΕΩΠΟΝΙΚΗΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΜΕΡΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 15789 ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 15594 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΜΠΑΤΖΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 15302 ΜΗΧ. ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
ΜΑΝΤΑΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 15114 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΣΕΡΙΑΝΑΪ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15076 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 15060 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΟΤΣΗ ΕΥΑ 14902 ΔΙΕΘΝ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΝΙΚΟΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 14814 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΚΕΚΑ ΝΙΚΗ 14806 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΙΣΑΛΛΑΡΙ ΓΙΟΝΑ 14736 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΜΟ ΤΖΙΑΝΟ 14668 ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ 14662 ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14563 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  ΠΑΝ. ΠΑΤΡΑ
ΤΣΙΩΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 14500 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ 14509 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΣΑΜΟΣ
ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14137 ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΝΤΙΣΑ ΦΛΑΪΝΤΕΡ 13993 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΝΕ ΚΩΣΤΑΣ 13836 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13805 ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 13665 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 13663 ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΧΑΤΑΜΠ ΣΑΡΑ 13205 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12760 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΤΖΙΜΑ ΑΛΕΞΙΑ 12246 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 12212 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΤΣΟΥΚΑ ΛΗΔΑ 12016 ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
ΜΠΑΛΟΠΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11981 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 11863 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΑ
ΤΟΥΡΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11734 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 10838 ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
ΜΠΡΙΝΤΖΙΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10430 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑ
ΜΠΟΥΛΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 10360 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΤΖΕΓΙΑ ΑΙΝΕΙΑΣ 10201 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 10098 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9982 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑ
ΝΤΑΚΟ ΒΛΑΣΗΣ 9593 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΠΡΙΦΤΗ ΜΑΡΙΑ 9587 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
ΜΠΟΖΓΚΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 9486 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΑΡΤΗ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9227 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑ
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9027 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΩΦΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 9003 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΑΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 8628 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΪ ΑΛΜΠΙ 7746 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
ΠΙΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7700 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 7478 ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΝΤΕΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 7082 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΗΒΑ
ΜΩΫΣΙΑΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 7056 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΗΒΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6727 ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΚΙΝΗΣ ΛΑΕΡΤΗΣ 6627 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 6515 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΕΠΑ.Λ. 2011
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΚΑΛΛΙΑ 1821 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι.   Σειρά 6η ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1747 ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι.   Σειρά 5η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΟΜΑΝΙ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1548 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1472 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΪΤΑΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1280 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 762 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΑΡΔΑΣΑΚΗ ΑΝΤΖΥ 394 ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑ