Επιτυχόντες Ενιαίου Λυκείου 2012

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΣΚΟΛΙΔΗ ΙΡΙΔΑ 21832 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ   Ε.Μ.Π ΑΘΗΝΑ
ΜΥΤΡΟΥΣΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20840 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ   ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-  ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19787 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ  &  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΛΟΥΡΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 19141 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΛΙΟΓΑΣ ΤΗΜΟΣ 18902 ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ  &  ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 17752 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ   &   ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΛΙΑ 17559 ΙΣΤΟΡΙΑΣ  &  ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΓΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 17009 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ   ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ   ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ) ΑΘΗΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΒΙΚΥ 16939 ΙΣΤΟΡΙΑΣ  &  ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΑ 16867 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΝΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16773 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16718 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ &  ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16668 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 16612 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ   ΜΕΣΩΝ   &   ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΟΛΩΤΑ ΜΑΡΙΑ 16473 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ ΕΛΕΝΑ 16452 ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΝΟΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 16336 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ  &  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15797 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ   ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΣΠΑΡΤΗ
ΧΑΛΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ 15686 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ   ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΑΣΣΟ ΑΤΕΝΑ 15571 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΤΖΙΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 15539 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ   ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 15484 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ   ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 15195 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ   ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ   ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΦΛΕΣΣΑ ΣΟΦΙΑ 15180 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
ΚΑΤΣΙΑΔΑ ΖΩΗ 14797 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΙΤΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14496 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΙΛΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14146 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΖΟΛΩΤΑ ΙΩΑΝΝΑ 13629 ΕΜΠΟΡΙΑΣ   &   ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ   Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 13414 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ   ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΛΕΚΟΓΛΟΥ ΛΩΡΑ 13194 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛ/ΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ  ΠΑΝ.  ΠΕΛ/ΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12694 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  Τ.Ε.Ι  ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΒΙΡΒΙΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 12541 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΖΑΒΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12312 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ   &   ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ   ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΑ 12172 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ (Σειρά 5η) ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΤΣΑΝΑΪ ΜΑΡΙΝΕΛΑ 12070 ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ  ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11786 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ   Τ.Ε.Ι.   ΗΠΕΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΚΟΥΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 11663 ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ   Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΧΟΛΗ ΕΥΗ 11456 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ  Τ.Ε.Ι.  ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΤΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11159 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ   Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΑ 10883 ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ  ΚΑΙ  ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ  ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΓΚΙΟΡΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10841 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΔΡΙΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 10175 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑ
ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 9191 ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ & ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ Τ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
ΜΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 8946 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑ
ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 8925 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗ ΘΑΛΑΣΣΙΑ 8573 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 8421 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι.  ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΤΖΕΜΑΛΑΪ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8132 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ   Τ.Ε.Ι.   ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΕΝΙΑ 7712 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ 7706 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 7086 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ   Τ.Ε.Ι.   ΚΑΒΑΛΑΣ ΔΡΑΜΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 6962 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΧΙΟΣ