Επιτυχόντες 2008

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΠΡΟΚΟΥ ΕΥΗ 21373 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 19628 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝΕ.Μ.Π ΑΘΗΝΑ
ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 19402 ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟ (ΣΣΑΣ)ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΘΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18827 ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
ΚΑΡΥΔΗ ΕΛΕΝΗ 18786 ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΡΕΛΛΟΥ ΒΙΚΥ 18665 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΗΦΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18606 ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 18240 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ,ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤ. ΒΟΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΣ 18164 ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΝΑΣ 18056 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΤΙΝΑ 17870 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17834 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΠΟΛΥΜΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 17803 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 17667 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17469 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17399 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ ΠΑΤΡΑ
ΜΠΑΑΝΤΕΡ ΡΟΖΑΛΙΑ 17428 ΧΗΜΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΒΑΡΒΑΝΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 17283 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΡΕΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 17206 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 17195 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16892 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΣ
ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΓΙΩΤΑ 16671 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΦΟΙΝΙΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16634 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΙΜΑΡΙΑΓΚΜΠΕ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 16299 ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑ
ΓΚΟΥΣΚΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 16295 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΠΑΠΑΖΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16280 ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΗΛΕΚΤΡΑ 15783 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΝΑΦΑ ΞΕΝΙΑ 15642 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΓΩΓΩ 15524 ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 15316 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑ
ΜΑΡΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 15294 ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΥΚΑΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 15216 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15036 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 14563 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι.ΗΠΕΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΝΗΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 14524 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΤΖΑΝΗ ΟΡΙΕΤΑ 14763 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑ
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14450 ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ ΙΣΤΟΡ. & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 14356 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΦΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 14291 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΗΡΩ 14153 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣΤ.Ε.Ι. ΗΠΕΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΠΕΝΑΡΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14080 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 13887 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
ΜΠΑΛΟΠΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 13501 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣΤ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑ
ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13500 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣΤ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑ
ΝΤΡΙΟ ΑΝΝΑ 13298 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΝΩΛΗΣ 13160 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 12434 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣΤ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑ
ΝΤΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑ 12318 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΓΚΛΕΖΑΚΟΥ ΕΒΕΛΙΝ 12278 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣΤ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑ
ΜΠΕΖΑΝΤΕ ΖΙΝΑ 10603 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 10555 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΙΜΑΣ ΧΑΡΗΣ 1843 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1825 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΛΙΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1665 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΠΟΥΦΗ ΜΑΕΝΤΑ 1646 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΡΥΠΑΣ ΘΕΜΗΣ 1534 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣΤ.Ε.Ι ΧΑΛΚΙΔΑ
ΝΤΟΥΝΗ ΑΝΝΑ 1507 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι ΧΑΛΚΙΔΑ
ΝΤΙΣΙΑ ΚΛΑΡΑ 1431 ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑ
ΧΡΥΣΟΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1375 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣΤ.Ε.Ι ΛΑΡΙΣΑ
ΦΡΟΚΑΪ ΝΙΚΟΣ 1236 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΚΑΒΑΛΑ
ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1139 ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ & ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΛΑΡΙΣΑ