Επιτυχόντες 2010

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 21804 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 19309 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΛΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 19290 ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 19181 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΒΗΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 19138 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  (Σειρά 18η) ΑΘΗΝΑ
ΓΩΓΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 18987 ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 18323 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18289 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 18277 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΡΑΖΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 18052 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΡΑΝΙΑ 17885 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΛΑ 17865 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΒΑ ΣΟΝΙΑ 17822 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΕΜΕΛΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 17726 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 17725 Α.Ε.Ι ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΦΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17623 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΦΡΑΝΤΖΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17435 ΧΗΜΕΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 17401 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΓΚΑΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 17355 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 17355 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 17009 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΨΗΜΜΕΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 16791 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΤΡΟΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 16676 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΖΓΚΑΜΠΗ ΕΥΡΙΔΙΚΗ 16618 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΛΟΥ ΕΒΙΛΗ 16608 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 16580 ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑ
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΩ 16299 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 16271 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16210 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 15863 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 15547 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΣΤΟΓΙΑΝΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 15123 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 14929 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 14851 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΤΖΙΛΑΡΗ ΒΑΣΩ 14683 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14508 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΠΑΤΡΑ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 14371 ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΜΠΟΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14200 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑ
ΜΟΥΤΣΛΛΑΡΙ ΜΙΓΚΕΝΑ 14130 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΞΑΝΘΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 13896 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΣΟΥΤΣΗ ΑΝΝΑ 13179 ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ & ΕΠΙΣΚΕΠΤΡΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΑΘΗΝΑ
ΑΝΔΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 13003 ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι ΛΑΡΙΣΑ
ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12556 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΧΑΛΚΙΔΑ
ΧΑΤΖΗΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 12427 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΚΡΙΜΠΟΥΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 12398 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 12311 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 11847 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΠΑΤΡΑ
ΛΑΝΓΚΟΖΗ ΧΑΤΙΤΖΕ 11816 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 11790 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΠΑΤΡΑ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 11762 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 11725 ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΤΑ ΜΑΚΡΙΝΑ 11306 ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΘΑΝΟΣ 10934 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10926 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΗΒΑ
ΔΑΡΙΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10876 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΛΑΜΙΑ
ΚΑΜΑΡΑ ΜΠΕΤΥ 10339 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΠΑΤΡΑ
ΙΜΑΡΙΑΓΚΜΠΕ ΜΑΡΙΑ 10300 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9971 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΘΗΒΑ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΒΑΣΩ 9195 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι ΛΑΜΙΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑ
ΤΖΙΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 9054 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΣΕΡΡΕΣ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 8352 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΧΑΛΚΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 7744 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι ΚΑΒΑΛΑ
ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6774 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΤΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 6094 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ Τ.Ε.Ι ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΛΗΞΟΥΡΙ
ΚΑΠΗΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 5888 ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι ΚΑΒΑΛΑ
ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4978 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΡΗΣ 4812 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι ΚΡΗΤΗΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΠΡΙΝΤΖΙΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 4545 ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
ΚΑΥΚΑΛΕΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4525 ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΡΤΑ
ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2294 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.Ι  ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1807 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1793 ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΡΥΤΣΚΑ ΜΑΡΙΑ 1765 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΖΥΓΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 1733 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1461 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΓΙΑΤΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1422 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΣΑΡΑΣΙΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1347 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑ
ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 1335 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1021 ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 983 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ