Επιτυχόντες 2013

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 19645 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ 18882 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 18397 ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑ
ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 18305 ΝΟΜΙΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 18206 ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18178 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΟΛΗΣ 18200 ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΘΩΜΑΣ 17936 4ος ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟ ΘΑΝΟΣ 17777 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 17613 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17160 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑ ΠΑΝΟΣ 17095 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17051 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 16980 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 16803 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑ
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 16628 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 16154 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΣΑΪΤΑΣ-ΖΑΡΚΙΑΣ ΚΩΣΤΗΣ 16128 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΑΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 15989 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΠΑΤΡΑ
ΠΕΦΑΝΗ ΑΡΤΕΜΗΣ 15891 ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΛΙΑΣ 15885 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 15500 ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΜΗ ΛΥΔΙΑ 15361 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 14961 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 14966 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΠΕΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 14957 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΡΟΥΤΣΗ ΘΟΔΩΡΗΣ 14456 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 14389 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΝΑΣΙΑ 14345 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 13645 ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΑΝΩΤΑΤΗ ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΑΛΑΝ ΑΝΤΕΛΙΝΑ 13605 ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 13408 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΤΖΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 13237 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 12840 ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 12991 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΓΙΟΒΑΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ 12706 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 12461 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΛΑΜΙΑ
ΜΠΕΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12400 ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 12391 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 12360 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΖΑΝΤΡΙΝΑ ΗΡΩ 12296 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΡΤΙ ΠΡΙΣΙΛΑ 12280 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΟΥΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11916 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΚΑΠΑΪ ΕΛΙΣΑ 11697 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΧΑΣΚΑ ΠΑΡΙΖΙΑΝΑ 11670 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 11157 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 10815 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 10733 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΤΟΜΑΝΙ ΑΝΝΑ 10701 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΧΙΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 10591 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑ
ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 10554 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΠΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑ 10538 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΕΥΚΑΔΑ
ΛΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10401 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΑΝ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10270 ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 10011 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΣΙΟΥΦΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 9853 ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΤΕΙ ΔΡΑΜΑ
ΓΙΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 9609 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΕΝΤΟΝΣΑ ΛΕΟΝΑΡΝΤΟ 9007 ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 8844 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΠΑΝ. ΜΥΤΗΛΗΝΗ
ΔΑΜΟ ΜΙΧΑΛΗΣ 8784 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑ
ΣΚΡΕΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 8497 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΟΖΑΝΗ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΝΤΙΝΟΣ 8258 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΕΡΠΙΝΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 8199 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7077 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

ΕΠΑΛ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΜΠΟΛΛΑΝΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ 1654 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1488 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΝΟΤΣΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1468 ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜ. & ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜ. Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΛΕΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ 1457 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΠΙΤΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 1449 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
ΝΙΚΟΔΗΜΑ ΑΛΝΤΟ 1220 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΣΠΑΡΤΗ
ΞΥΝΙΔΑΚΗ ΜΕΛΙΣΑ 1213 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΣΠΑΡΤΗ