Επιτυχόντες 2014

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΕΝΙΑΙΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ 2014
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΣΚΟΛΙΔΗ ΕΛΙΖΑ
18864 ΝΟΜΙΚΗΣ   ΕΚΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΓΟΥΛΑ ΙΣΙΔΩΡΑ 18800 ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΓΕΡΟΝΤΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 18201 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΜΕΞΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18053 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 17968 ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΚΑΡΡΑ ΜΑΝΤΩ 17868 ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΚΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 17850 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 17491 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ ΞΑΝΘΗ
ΙΣΑΛΛΑΡΙ ΟΛΓΑ 17355 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΚΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 17350 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΕΚΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΡΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ 17209 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΠΕΤΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 16845 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 16760 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 16550 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΤΟΛΙΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 16513 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16447 ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑ
ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16255 ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΠΑ ΑΘΗΝΑ
ΔΡΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 15913 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 15809 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15497 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΜΙΧΟΣ ΘΑΝΟΣ 14513 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 14422 ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΠΕΤΑ ΑΝΤΑ 14278 ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 13537 ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΜΙΧΑΗΛΟΒΙΤΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 12817 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΤΕΜΟ ΔΗΜΗΤΡΑ 12809 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΣΑΜΟΣ
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ 12800 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΦΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12648 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ
ΜΕΓΑ ΗΡΩ 12344 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΣΑΜΟΣ
ΧΑΣΚΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 12084 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ 11646 ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 11293 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11181 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΣΑΪΤΑΣ ΦΩΤΗΣ 10907 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 10591 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΙΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10500 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι. ΚΑΒΑΛΑ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 9020 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΔΡΕΜΟΥΣΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 8617 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΜΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7803 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.Ι. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7473 ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΕΠΑ.Λ. 2014
ΝΤΟΒΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1151 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 993 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΑΛΑΜΑΤΑ