Επιτυχόντες 2009

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ 21681 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 20867 ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 19071 ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 19060 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ Σειρά 4ος ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΜΙΧΑΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18849 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΙΝΑ 18842 ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 18809 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΤΖΑΝΗ ΜΠΕΣΥ 18768 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΟΣ 18723 ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑ
ΜΑΡΓΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18551 ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΤΖΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18264 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΤΕΜΟ ΜΑΡΙΑ 18259 ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΠΑΝΑΚΑΚΗ ΣΑΝΤΥ 18243 ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΚΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18232 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΡΥΔΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 18155 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 17746 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ
ΚΑΡΑΪΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 17579 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ
ΣΟΥΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17411 ΕΦΑΡ/ΝΩΝ ΜΑΘΗΜ. & ΦΥΣ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑ
ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΧΑΡΗΣ 17069 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΛΙΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 17011 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΝΙΑ 16988 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΜΕΞΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 16987 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΙΛΗ ΣΟΦΙΑ 16968 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16958 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑ/ΡΓΕΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΥ ΠΩΛΙΝΑ 16883 ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΩΝΗ ΤΖΕΝΗ 16879 ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΛΤΣΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 16655 ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΣΙΑΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 16482 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΝΙΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ 16224 ΣΧΟΛΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Σ.Μ.Υ.Ν ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 16156 ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΚΕΛΑ 15894 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΓΚΕΛΕΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤ/ΡΙΕΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΑΝΝΑ 15852 ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15833 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15739 ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΟΥΛΙΟ ΕΛΕΝΗ 15727 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΤΙΜΟΣ 15607 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΠΟΝΕ ΕΡΤΑ 15346 ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑ
ΑΜΟΥΪ ΝΑΣΙΜ 15218 ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΣΩΠΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 15215 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΧΙΟΣ
ΣΙΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ 14760 ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΖΕΪΝΑΤΙ ΑΘΗΝΑ 14797 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΣΚΟΥΛΙΚΙΔΗ ΦΑΝΗ 14740 ΘΕΑΤΡΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 14712 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΚΥΡΚΟΣ ΑΡΗΣ 14526 ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 14231 ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 13951 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΑΡΗΣ 13853 ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ
ΜΕΤΣΑ ΑΝΝΑ 13710 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΣΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
ΜΑΡΑΖΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 13574 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 13373 ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΟΡΙΣ ΕΣΧΑΚ ΜΑΡΤΙΝΑ 13349 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 13197 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΚΟΡΛΙΑΥΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 13034 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΕΥΑ 12875 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΨΑΝΟΥΔΑΚΗ ΞΕΝΙΑ 12864 ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 12821 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑ
ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 12746 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΧΡΟΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12012 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΚΟΛΟΣΗ ΕΙΡΗΝΗ 12090 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε,Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΟΡΑ 12080 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
ΖΟΥΜΠΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 11532 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΝΤΙΜΟ ΑΛΝΤΑ 11286 ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
ΓΚΟΡΕΝΤΣΑ ΡΕΓΓΙΝΑ 10468 ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΗ
ΤΣΑΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1904 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΔΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1854 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΜΙΝΑΕΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1730 ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΠΡΟΝΤΑ ΤΖΙΟΛΑ 1679 ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΑΘΗΝΑ
ΧΑΒΡΕΔΑΚΗΣ ΣΙΦΗΣ 1592 ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε.Ι. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΥΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1440 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΑΚΗΣ 1428 ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤ. Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑ
ΜΠΑΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1371 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΜΑΤΕ ΝΤΙΝΑ 1335 ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Τ.Ε.Ι.ΗΠΕΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΣΚΕΝΤΟ ΜΑΡΙΑ 1272 ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ Τ.Ε.Ι. ΛΑΡΙΣΑ
ΓΟΥΒΑΛΑΡΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΑ 1269 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι. ΠΑΤΡΑ
ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1180 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε.Ι. ΗΡΑΚΛΕΙΟ